معرفی استودیو های برتر دنیا - black birds studio-2

در مقاله معرفی استودیو های برتر دنیا – black birds studio-1 شروع به معرفی استودیو موسیقی بلک برد کردیم.

در این قسمت ادامه ی مقاله ی قبلی رو پیگیری میکنیم.

E:

حال نوبت به معرفی استودیو پنجم و یا همان استودیو E می‏باشد که جایگاه اصلی برای رکوردهای خصوصی مجموعه بلک برد می‏باشد که با داشتن میز کنسول کمپانی API مدل 1608 با 32 ورودی و انواع دیگر از تجهیزاتی که در زیر به آنها اشاره می‏کنیم  محیطی راحت، آرام و ایده آلی را برای رکوردهای خصوصی و انجام پروژه های سفارشی که نیاز به حضور مشتری در استودیو را ندارد فراهم آورده است. قسمت های مختلف اتاق رکورد با تابلوهایی از جنس PRG پوشانده شده است. در این استودیو میکس کردن به دلیل وجود دیوارهایی با زمانبندی مناسب برای انعکاس صدا، کاری به نسبت راحت و آسان است.

معرفی استودیو های برتر دنیا-black birds studio-2

معرفی استودیو های برتر دنیا-black birds studio-2

F:

یکی از خاص ترین استودیو‏های این مجموعه استودیو F می‏باشد که با استودیو‏های ایده‏ آل این استودیو و میکسینگ های فوق العاده، خروجی‏های بی‏ نظیری به شما ارائه می‏دهد که حتما باید آنها را بشنوید تا باور کنید. میز کنسول SSL مدل 9080xl سری K یکی از فوق العاده ترین تجهیزات این استودیو می‏باشد که افراد کمی تا به حال آن را از نزدیک دیده اند.

یکی از خصوصیات بی نظیر و جالب این استودیو وجود محیطی بالغ بر 2000 متر مربع فضای سبز در بالای این استودیو است تا هرگاه در میانه و انتهای ضبط احساس خستگی و پر شدن گوش کردید مدتی را دراین باغ زیبا فارغ از تمام صداها به استراحت بپردازید و هوایی تازه کنید.

معرفی استودیو های برتر دنیا-black birds studio-2

معرفی استودیو های برتر دنیا-black birds studio-2

G:

یکی از نکات مثبت در این مجموعه توجه لازم به بودجه مشتریان می‏باشد که با حداقل قیمت ها در حد خود می‏توانند از امکانات استاندارد مجموعه بلک برد استفاده کنند و استودیو شماره 7 و یا همان G نمونه بارز این ادعاست. این استودیو که در ساختمان کنار مجموعه بلک برد در خیابان Bransford در ایالت نشویل کشور آمریکاست با مساحت کوچک تر اما با تجهیزات کامل و حرفه‏ ای خود محیط بسیار خوبی را برای ضبط، دوبلاژ و میکس فراهم کرده است که با هر بودجه‏ ای که شما داشته باشید می‏تواند پاسخگوی نیاز شما باشد، چرا که اجاره این استودیو با حداقل قیمت و به صورت ساعتی، نصف روز و روزانه امکان پذیر است.

معرفی استودیو های برتر دنیا-black birds studio-2

معرفی استودیو های برتر دنیا-black birds studio-2

H:

هشتمین استودیو مجموعه بلک برد استودیو H می‏باشد که به تازگی به مجموعه بلک برد اضافه شده است که ترکیب بندی و رنگ این استودیو بسیار شبیه به استودیو شماره 4 و یا همان D می‏باشد. این استودیو بیشتر برای مراحل ابتدایی ساخت موزیک و اتودهای اولیه هنرمند استفاده می‏شود که استفاده از آن با پرداخت مبلغ کم و به صورت ساعتی، نصف روز و روزانه همانند استودیو شماره هفت و یا همان G امکان پذیر است. همچنین این استودیو شامل تجهیزات مختص به خود می‏باشد که در زیر به طور کامل به آنها می‎‏پردازیم.

همیشه در بزرگترین استودیوهای جهان مکانی برای استراحت ، آرامش و به دور از دنیای پر هیاهوی بیرون و بسیاری از صداهای اضافی تعبیه گردیده است، حال استودیو بلک برد با خلاقیت و پشتکار مدیران هوشمند خود از این غائله مستثنی نیست . این مجموعه با دارا بودن  تعداد اتاق هایی برای عوض کردن روحیه هنرمندان و جدا کردن آنها از محیط استودیو و ضبط با فراهم آوردن بازی های جالب و مورد علاقه افراد اعم از سالن بسکتبال در طبقه همکف ، 80 بازی به روز دنیا برای دستگاه Xbox360  و پلی استیشن 2 و حضور در مکان هایی اعم ازاتاق پرندگان، کافی شاپ و تالارهای غذاخوری گوی سبقت را از دیگر رقیبان خود در این عرصه ربوده است.

معرفی استودیو های برتر دنیا-black birds studio-2

معرفی استودیو های برتر دنیا-black birds studio-2

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *